Instalatér, topenář, kanalizace - Praha, Středočeský kraj i celá ČR
Voda, topení, plyn, kanalizace, strojní čištění kanalizací

Rekonstukce koupelen - postup, doporučení


Krásná prostorově dobře řešená koupelna vonící čistotou - to je základ každého bytu či domu. V koupelně a na toaletě trávíme svůj čas denně a chceme se tam tedy dobře cítit. Do koupelny a na toaletu navíc musí dříve či později každá návštěva a každá návštěva Vás také bude podle koupelny posuzovat.

Většinou je rekonstrukce koupelny na řadě jako první při zakoupení jakéhokoli bytu či domu s původní koupelnou, již z hygienických důvodů. Jako první by měla být řešením hlavně při zakoupení panelového bytu s umakartovým jádrem. V současné době jsou totiž tyto jádra nejen architektonicky zastaralá a nevyhovující současným trendům bydlení, ale mnohdy i hygienicky závadná - plísně, hmyz apod.

Jak tedy postupovat při rekonstrukci koupelny? Čeká Vás především konzultace o možnostech řešení, o návrzích materiálů, vybavení koupelny a dále byste si měli nechat vytvořit předběžný finanční rozpočet. Většina koupelnových studií také nabízí vytvoření grafického návrhu, který máte zdarma při odběru zboží právě u nich.

Dobrý řemeslník by Vám měl umět poradit, jaké materiály jsou ekonomicky a hygienicky nejvhodnější, kde se dá ušetřit anebo naopak - pokud chcete jedinečné luxusní provedení - jakou jsou nejmodernější trendy a možnosti a kde uvedené sehnat za dobrou cenu, a to třeba i v zahraničí.

Pro rekonstrukce bytů, panelových bytů, domů a rodinných penzionů je vždy lepší spolupracovat s drobným řemeslníkem, nejlépe zkušeným instalatérem - než s velkou firmou či s.r.o., kde většinou na rychlosti a pečlivosti provedení tolik nesejde, nehledě na to, že nemůžete očekávat žádný rodinný individuální přístup. Zkušený instalatér Vám navíc většinou může ušetřit nejen pěkných pár tisíc z rozpočtu, neboť nevnucuje žádné "osvědčené" materiály, ze kterých má firma obří provizi, ale také Vám ušetří starosti do budoucna, protože přemýšlí dopředu, ví, jakou mají materiály životnost a jak se budou v budoucnu řešit drobné opravy (které nutně provozem nastanou). Navíc Vám takový drobný řemeslník v budoucnu přijede i na drobnou opravu a udělá ji za provozní náklad, díky dřívější spolupráci - za totéž by si totiž velká firma naúčtovala i náhrady za zaměstnance včetně cestovních výloh a stravenek.


Máte zájem o naše služby?

Rekonstrukce koupelen provádíme v oblastech: Praha, Středočeský kraj i v rámci celé ČR.


VOLEJTE  777 93 54 51 (Milan Kratochvíl)

Zkušenost zákazníka s našimi službami - rekonstrukce koupelny:

S rekonstrukcí koupelny jsem byla maximálně spokojená. Při úvodní konzultaci jsme si ujasnili nové umístění vany, toalety, pracky a plynového kotle - řemeslníci mi vysvětlili možnosti, co lze a co nelze a jak ještě ušetřit. Stanovili předběžný rozpočet, se kterým jsem souhlasila. V průběhu rekonstrukce jsem se nemusela prakticky o nic starat - vše si dovezli, nepořádek odvezli a snažili se chovat ohleduplně (zvukem) vůči sousedům. Výsledek byl podle mých představ a očekávání a rozpočet byl dodržen.

R. B., Brno


rekonstrukce koupelny - naše nabídka   |   úvodní stránka


Instalatér, topenář, kanalizace - Praha, Středočeský kraj i celá ČR VOLEJTE 777 93 54 51 (Milan Kratochvíl)
© NOKRA - Instalatérské a topenářské práce, kanalizace E-mail: info@instalaterprokazdeho.cz Web: www.instalaterprokazdeho.cz